Wrestling Carrera

Wrestlin - Carrera - The Official Reactivation!


#1 2011-06-19 09:20:45

Miz

http://www.bankfotek.pl/image/1027833.jpeg

Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 120
Punktów :   
Ulubiony wrestler WWE oraz TNA :: WWE - Orton, TNA - Matt Hardy
Ulubiona Diva oraz Knockout :: Maria oraz Sky
Ulubione TT :: Hardy Boyz, MCMG, Beer Money
Ulubiona Federacja :: TNA
Ulubiony Feud ogółem wrestlingowy :: Matt-Edge,SCSA-Rock,Kane-Edge

!MPACT Wrestling Zone 1#


http://www.universalorlando.com/Images/IMPACT_logo_tcm13-21516.jpg
It's time for the iMPACT Zone!

Publika szaleje , lecz ten hałas przerywa theme I'am Back! Eric Bishoff wyłania się z rampy a przy jego boku Hardy Boyz . Panowie idą w stronę ringu . Eric trzyma mikrofon . Gdy panowie są przy apronie nagle słyszymy Get Ready To Fly a do sali wbiega AJ Styles & Christopher Daniels . AJ oraz Daniels atakują Twardych . AJ bierze się za Matt'a a Daniel's za Jeff'a . AJ wbija z całej siły Matt'a w barierkę oddzielającą publike od areny a Jeff trafia na schodki . Eric zaczyna wyzywać Styles'a oraz Daniels'a , lecz ci dalej okopują Jeff'a oraz Matt'a . Po chwili z stołu komentatorskiego wstaje Hulk Hogan i mówi :

HH : Stop! Co wy wyprawiacie ?! Skończcie! Przerywacie GM'owi który chce ogłosić przemowę na temat iMPACT a wy sobie wkraczacie ? O nie , nie . Wziął Matt'a oraz Jeff'a do ochrony ale widzę że jesteście lepsi , lecz tylko z zaskoczenia! Matt oraz Jeff was pokonają i udowodnią wam to tu i tera! Czy przyjmujecie wyzywanie ? AJ Styles & Daniels vs. Hardy Boyz ?

AJ Bierze od technicznego mikrofon i mówi :

AS : Widzisz Hulk .. Przyjmujemy wasze wyzywanie aż nie mogę się doczekać aż zobaczę waszą minę po ich przegranej ..

AJ oraz Daniel's wchodzą do ringu , lecz nagle Twardzi także .

Krótka przerwa ...

"2/4 Walki ."

W ringu mamy Matt'a Hardy'ego oraz AJ który atakuje punchami przeciwnika . AJ nagle kopie w brzuch przeciwnika i próbuje Veritical Suplex , lecz Matt blokuję nogę przeciwnika i sam wykonuję Suplex! AJ po tej akcji się po woli podnosi a Matt zapina Headlock i doprowadza przeciwnika do narożnika . Mamy zmianę . Matt Irish Whipp'uje AJ w narożnik po czym kawałek od niego klęka . Jeff się rozpędza , wyskakuje od Matt'a i całą masą wbija Style'sa w narożnik . Styles wypada z narożnika a Jeff go podnosi i jeszcze raz wbija w narożnik . Jeff wyrzuca AJ z narożnika i wskakuje na niego po czym wykonuje Whisper in the Wind . Styles na dechach a Jeff go podnosi i próbuje Twist Of Hate, lecz gdy się okręca AJ także do robi od siebie przez co wydostaje się z Clutchu do tego ciosu przez co podbiega do Daniels'a i zmiana . Daniel's wskakuje na trzecią line i wykonuje Crossbody na Jeff'ie . Taunt po czym Chris podnosi Jeff'a i wykonuje STO . Daniel's taunt i za ten czas Jeff na nogach . Daniel's obraca Jeff'a do siebie plecami i łapie w Inverted DDT Clutch po czym próba Last Rites , lecz Matt wbiega do ringu i zdaje potężny punch Daniels'owi a ten przerywa chwyt . Daniel's trochę się wycofuje a Matt wykonuje Side Effect! Matt po woli wraca do narożnika lecz wbiega AJ Style's i atakuje punchami Matt'a po czym wywala go za ring . AJ wraca do narożnika a Jeff oraz Daniel's już na nogach . Patrzą na siebie i widzimy klincz w wykonaniu obu panów który wygrywa Daniel's ponieważ go przerywa i wykonuje Irish Whipp w narożnik Styles'a . Mamy zmianę i Styles wchodzi do ringu z punchami dla Jeff'a lecz Jeff po chwili jeden punch blokuje i wykonuje Side Effect! Jeff stosuje cios swojego brata i po woli czołga się do narożnia . AJ jak narazie leży i gdy Jeff jest blisko zmiany wstaje i kopie go dwa razy w żebra i podbiega do Matt'a z punchem , aby wypadł za ring . Jeff łapie się za żebro a AJ zaciąga go na środek , Leg Drop po czym .. PIN 1,2,3!

Eric oraz Hogan patrzą zdenerwowani .. Eric idzie do ringu po chłopaków idą na BS ..

Winner's Style's and Daniel's

Gdy trwa druga walka to na BS :

EB : Co to miało być do kurwy nędzy ?! Co się z wami dziej ?
MH : Hmm .. Zauważ że za atakowali nas przed walką! Byliśmy osłabieni ..
EB : Takie wymówki to sobie możesz w dupe wsadzić!
MH : Er..
EB : Żeby was tak szklak wziął!
JH : Kurwa , Eric zrozum to żę oni nie są początkujący i jak widać mają lepsze możliwości od nas w tym wieku ..
EB : No jak widać! Więc zróbcie tak żeby ich pokonać! Na następnym iMPACT Jeff zmierzysz się z Styles'em a ty Matt z Daniels'em! Za 2 tyg. na odwrót .. Mam nadzieje że znowu nie przegracie!
MH : Ehh....
EB : Idźcie już do szatni ..

Każdy idzie w swoją stronę .. A w ringu :

Shannon Moore vs. Max Buck , Normal Match

2/4 walki

Widzimy Max'a odbitego od lin który zmierza w stronę Moor'a , lecz gdy dotrze nadziewa się na Back Body Drop po czym Leg Drop! Max się podnosi i dostaje Dropkick i kolejny Leg Drop . Shannon taunt po czym Elbow Drop! Shannon znów taunt i wchodzi na narożnik po czym wykonuje na Max'ie Diving Hurricanrane . Max ląduje przy linach lecz szybko wstaje i dostaje kolejny Dropkick po czym .. PIN 1,2 .. Nie! Shannon bierze oddech i podnosi przeciwnika i zadaje mu kop w brzuch po czym maczuge w plecy i szybka próba Northern Light's Suplex lecz gdy Moore juz go trzyma słychać theme Generation Me i do sali wbiega Jeremy Buck po czym wślizguje sie za ring . Sędzia do niego gada aby się wynosił lecz za ten czas Moore puszcza Buck'a a ten kopie go w czułe miejsce i wykonuje DDT . Max przypina .. PIN 1 .. Nie ! Shoulder Up! Jaremy już za ringiem .. Ogląda walke a w ringu widzimy Headlock by . Max! Max przerywa chwyt i rozgląda się lecz nagle dostaje punch od Shannona . Moore szykuje się do drugiego lecz Buck blokuje u wykonue mu Irish Whipp w narożnik . Moore gdy leci w stronę narożnika nagle wskakuje na drugą liną , trzecią i wykonuje Moonsaul't na stojącym Buck'u! Panowie leżą i nagle Moore zaczyna klepać nogą w mate z prośbą o doping . Neal dopinguje także Moor'a obserwując drugiego pana z GM! Moore nagle doczołgał się do Buck'a i ...PIN 1,2 i nie! Shoulder Up! Shannon podnosi się po woli z pomocą lin i po chwili odbija się od nich i Leg Drop! Pin! 1,2 i .. Nagle Drugi z GM wchodzi na apron i coś zaczyna gadać . Sędzia przerywa liczenie a Neal bierze krzesło i wsuwa na ring . Moore wstaje , bierze je i szybko wykonuje Leg Drop z krzesłem na Max'ie . Gdy sędzia się obraca ten wyrzuca krzesło i przypina .. PIN 1,2 I 3! Ink Inc kpi z GM i schodzi na BS ..

Winner Shannon Moore!

Krótka przerwa ...

Po przerwie ..

Widzimy jak Sting wchodzi do ringu a gdy już się znajdzie mówi :

S -W krótce Fatal 4 Way! Gala gdzie zdobęde swój cudny tytuł mistrza wagi ciężkiej .. Jest jedna pieprzona osoba która chce mi w tym przeszkodzić a jest nią Kennedy! Myśli że zdobędzie tytuł który od dłuższego czasu powinien być na moim ramieniu , lecz to ja go zdobędę i zdominuje TNA ..! Dlacz....

Nagle Sting'owi przerywa theme MCMG a do sali wchodzi Alex Shelley!

AS - Sting , Sting ... Nie jest tylko jedna osoba która chce ci zabrać ten tytuł z pod nosa .. Jest jeszcze jedna osoba a jestem nią ja! Alex Shelley! Ja oraz Sabin pokażemy ci na co nas stać! Przyjmujesz wyzywanie czy się boisz ..!
S - Chodź tu i tera! No dawaj!
AS - Stop! Nie ja cie wyzywam na pojedynek, lecz Sabin gdyż ja dziś mam walkę o pretendenta do pasa WH Championship! Powodzenia Sting!

Do sali wbiega Sabin po czym wślizguje się do ringu .. Zaczyna się wymiana punchów pomiędzy nim a Sting'iem lecz Sting w końcu zadaje mu kop w brzuch i wykonuje mu Suplex na środek ringu . Sabin na nogach znów zostaje powalony po przez Clothesline ..

S : Fuck You!

I zaczyna Chris'a stompwać .. Chris już ledwo żywy zostaje wbity w narożnik po czym dostaje Scorpion Death Drop a gdy leży trafia na środek ringu i Sting zapina Scorpion DeathLock! Sabin klepie cały czas w mate ręką z nadzieją że ktoś przerwie Sub lecz bez czynnie .. Nagle z rampy postanawia dołączyć do walki Alex . Sting przerywa i wstaje lecz Shelley już jest w ringu i wykonuje na Skorpione Enzugiri i za nim padnie Super Kick! Sting zara padnie na mate lecz Alex wskakuje na narożnik i szybka Diving Hurricanrana! Sting leży na macie a Alex taunt! Alex wchodzi na narożnik a Sabin podnosi Sting'a i idzie z nim pod narożnik . Łapie go pod Neckbraker , okręca i nagle wykonują Skull and Bone! Sabin podnosi Sting'a i pomaga Alex'owi wynieść go na barki lecz nagle wbiega do sali RVD! RVD prawie przy ringu a Alex wykonuje WA4 po czym uciekają przez publike! RVD wbiega do ringu i obserwuje ich po czym zabiera Sting'a i schodzą na BS!

Przez Backstage idzie RVD i Sting ..

RVD : Sting .. Wszytsko dobrze ?
S : No nie!
RVD : Masz szczęście że dziś walcze z Alex'em bo inaczej bym nie wbiegł ..
S : Ehh... Interweniują pod czas mojego segmentu to i ja wam za interweniuje!
RVD : Byle nie pod czas walki !
S : Nie wiem kiedy! Czy pod czas czy po czy przed i tak ich zniszczę!

A tera :

Bear Money vs. Bull Ray & Abyss

2/4 walki!

ChokeSlam na Storim'ie! Strom leży ledwo przytomny i dostaje Leg Drop! Abyss taunt po czym podnosi go i Back Body Drop! Abyss zmiana z Bull'em Ray'em! Bull szykuje się do Overhead belly to belly suplex lecz gdy juz go trzyma Jame's atakuje jego twarz punchami po czym kop w brzuch i gdy jest zgięty kolanko w głowe na wyprostowanie się . Gdy Ray się wyprostował inkasuje Spear!By. James Storm! James pada na mate i po woli czołga się do swojego TT partnera i w końcu zmiana! Robert wskakuje do ringu i podnosi Bull'a i widzimy serie punchów po czym kick w kolano i Irish Whip w narożnik a gdy jest w nim Robert się rozpędza i szybki Clothesline a dokładnie Corner Clothesline! Robert wykonuje zmianę i Jame's wchodzi . Po chwili widzimy akcję złożoną jaką jest Double Suplex na środek ringu + pin .. PIN 1,2 I Shoulder Up! Gdy Bull się podnosi James wykonuje zmiane i razem podchodzą do Ray'a by wykonać Clothesline i Double Knne Backbraker po czym pin .. 1,2 i Shoulder Up! Bear Money nie wieży lecz szybko chce to zakończyć i kolejna zmiana . Panowie podchodzą do Ray'a i kolejna próba Double Suplex lecz Bull blokuje i sam próbuje Double Suplex'u lecz jest za bardzo osłabiony i unosi ich tylko kawałek po czym znów z rzuca na nogi . Panowie znów próbują Double Suplex i tym razem się udaje po czym PIN! 1,2 i 3! Storm i Robert taunt po czym schodzą na BS przy theme ..

Winner's Bear Money

Na BS widzimy RVD podchodzi do niego Mari'a i mówi :

MK : Witaj RVD! Mogę zdać ci kilka pytań ?
RVD : Oczywiście! Pytaj ..
MK : Jak się czujesz przed Main Event'em gdzie zmierzysz się z Alex'em Shelley'em ?
RVD : Dobrze! Czuje że wygram!
MK : Widzisz Rob jest to No Dq Match nie boisz się przypadkiem że Sabin dołączy się do walki ?
RVD : Jak wejdzie to pomoże mi Sting które jest na obu wkurwiony .
MK : Ale MCMG jest szybsze od niego i jeszcze Sting jest po mocnym ataku ..
RVD : Tu się zgadzam z tobą lecz niech oni się nie porównują do najlepszych ..
MK : A jak myślisz czy Sting pokona Kurt'a i za walczy o ten pas wogule na Sacrafice?
RVD : Nie mam co do tego zdania ..
MK : Hmm..A jeżeli wygra Sabin z Kennedym o 3# pretka do WHC to jak myślisz czy przez to może rozpadnąć się MCMG .
RVD : Widzisz .. Nie sądze ponieważ napewno obaj się nie dostaną ..
MK : Dobrze .. To narazie tyle powodzenia w walce ..
RVD : Dziękuje ..

Rvd idzie do szatni

W szatni Immortal ..

Ric Flair mówi :

RF : Ja was nie poznaję! Fortune dominuje nad nami aż 2 walkami! Czy wy sobie z nas żartujecie ?
EB : Najpierw Twardzi a tera ty Bull oraz Abyss!
Ab : Co poradzę że ten słabiak sobie nie dał rady!
EB : To po chuj się z nim zmieniałeś ?!
Ab. : Bo myślałem żę da rade ..
EB : Ehh ...
BR : Przepraszam lecz czyli to wszystko moja wina ?
Ab. : A jak sądzisz ?
BR : Abyss ty ...
MH : Uspokójcie się!
EB : Ehh! Tak twoja wina z lamiłeś ..
RF : Eric ..
EB : Zamknij się! Gadam tera z nimi nie z tobą..
RF : Oj sorry! Może ja się wogule już zamknę!
EB : Najelpiej!
JH : Uspokójcie się w końcu !
EB : Stul się Hardy!
MH : Eric .. Czy chcesz aby Immortal się rozpadło?!
EB : Takk! I wiecie komu za to podziękujcie sobie!
MH : Nam ? A może sam z nimi staniesz do ringu skoro jesteś taki mądry ..
BR : Panowie! Ja stąd ide!
JH : Bull czekaj !
Ab. : Nie zatrzymuj go niech s....
MH : Widzisz Eric .. Tera siedzisz cicho! Zakończmy to już ..

Jeff i Matt wychodzą z szatni zaraz po Bull'u ..

Ab. : No ale ?!
EB : Ehh ...

Eric wychodzi także zdenerwowany a Ric i Abyss siedzą w ciszy a ekran robi się ciemny ...

Main Event :
RVD vs. Alex Shelley/ w. Chris Sabin , No DQ , 1# To Wh Championship!


2/4 walki!

RVD wykonuje Five-Star Frog Splash na Alex'ie i pin ...1,2 i Shoulder Up! RVD wstaje i bierze krzesło po czym zaciska je na ręce Alex'a .. Po chwili bierze drugie krzesło i chwile spogląda na Sabin'a który go wyzywa .. RVD także zaczyna go wyzywać nagle się obraca i wykonuje na RVD Clothesline z krzesłem na ręce po czym je ściąga i ... PIN 1,2 i Shoulder Up! RVD zaćmiony rozgląda się po sali i leży po chwili Alex mówi coś do Sabin'a a ten podaje mu gong . Alex czeka aż RVD wstanie opierając się o narożnik . Rob wstaje i dostaje potężne uderzenie gong'iem w głowę . Od razu pada a krew z jego głowy zaczyna się lać . Alex taunt a nagle na rampe wychodzi Sting i po woli idzie w stronę ringu za ten czas Alex przypina .. PIN 1 i w tym momencie sting biegnie .. 2 i Sting jest w ringu i gdy sędzia już wymawia trz... To ten przerywa! Do ringu nagle wchodzi Sabin i wskakuje na narożnik . Sabin skacze na Sting'a z próbą Hurricanrany lecz Sting go odpycha . Sabin leży a Sting atakuje punchami Alex'a po czym wykonuje mu Belly to back suplex ma środek ringu . Sabin wstaje podbiega do Sting'a lecz też dostaje Belly to back suplex prosto na Alex'a . Sting podnosi RVD a ten wykonuje im Five-Star Frog Splash lecz gdy RVD leci Alex jakoś wychodzi z pod Sabin'a i nie dostaje FSFS a dostaje go Sabin .. Alex turla się po za ring a Sting szybko za nim .. Sting atakuje go Suplex'ami , DDT itp. A RVD trzyma Sabina w Headlock'u! Sabin łapie za rękę RVD i ja wykręca przez co uwalnia się z Headlock'u i gdy jest przed Rob'em kopie go w brzuch i wykonuje Dropkick .. Za ten czas Sting trzyma Alex'a w Headlock'u , Sabin postanawia zabrać krzesło i wyjść po za ring . Sabin atakuje krzesłem Sting'a a ten uwalnia Alex'a . Sting zaćmiony opiera się o barierkę a Sabin wykonuje Alex'owi Irish Whip w Sting'a . Gdy Alex jest przy Sting'u to wykonuje Hurricanrane prosto w tył narożnika! Sting zaćmiony po chwili zostaje złapany pod Neckbraker a Alex wszedł na narożnik i wykonał Crossbody! Przez co widzimy Skull And Bones na Sting'u! RVD leży dalej lecz spogląda na wszystko kątem oka .. Alex wchodzi do ringu lecz nagle RVD szybko wstaje z ziemi i po wala Alex'a Clothesline! Alex na dechach i próba pinu .. PIN 1,2 i Sabin przerywa ! Podnosi Alex'a oraz RVD . Pomoga Alex'owi wynieść RVD na barki i po chwili Alex wykonuje WA4! I pin .. PIN 1,2 I 3 ! Alex szybko wstaje i taunt ! Podchodzi do RVD i go stompuje a Sabin stompuje Sting'a po tym wszystkim schodzą na BS a iMPACT schodzi z anteny!

Gale w osobnym temacie o nazwie : Gale!





Kliknij na sygne, aby ujrzeć KP!
http://s2.noelshack.com/uploads/images/16988898170277_signature_the_miz_02.png

Becaus I'am The Miz and I'am......AWESOME!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.square.pun.pl www.gwardiasqd.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl www.adapciak.pun.pl www.100procentpunx.pun.pl