Wrestling Carrera

Wrestlin - Carrera - The Official Reactivation!


#1 2011-06-19 09:25:15

Miz

http://www.bankfotek.pl/image/1027833.jpeg

Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 120
Punktów :   
Ulubiony wrestler WWE oraz TNA :: WWE - Orton, TNA - Matt Hardy
Ulubiona Diva oraz Knockout :: Maria oraz Sky
Ulubione TT :: Hardy Boyz, MCMG, Beer Money
Ulubiona Federacja :: TNA
Ulubiony Feud ogółem wrestlingowy :: Matt-Edge,SCSA-Rock,Kane-Edge

!MPACT Wrestling Zone 2#


http://www.universalorlando.com/Images/IMPACT_logo_tcm13-21516.jpg
It's Time For The 2 # !MPACT Zone!

Fajerwerki buchają i słyszymy Theme Sting'a .. Sting wchodzi do sali a przy jego boku RVD . Obaj są już w ringu i Sting przykłada mikrofon do ust ..

-MCMG! Dawać na ring! Musimy sobie coś wyjaśnić ..!

Cisza przez dłuższy czas i nie widać śladu za MCMG, lecz Sting nie odpuszcza ..

-MCMG! Nie bójcie się nie dostaniecie w dupe ..

Cisza ..

-Alex , Chris ! Wchodźcie .. Nie bójcie się ! I bez żadnych sztuczek!

I dalej nie ma ..

-Co za pieprzo...

Słyszymy theme MCMG i Alex Shelley i Chris wychodzą na rampę..

AS : Dziękuje ci Sting za pretka do pasa WH Championship na F4W! Tak .. Rozwalę każdego który stanie mi na drodze na tym PPV .. A wiecie dlaczego ? Ponieważ jestem Alex Shelley i nie dacie ze mną rady oraz .. Sabinem! Tak ! Sabin, za tyg ma walkę o 4 # Pretendenta do pasa WH Championship . On vs. Sabu! Oj .. Szkoda mi ciebie Sab..

Słyszymy theme Sabu który wchodzi do sali z mikrofonem ..

SU : Pierdol się Alex!

Alex zdenerwowany chce już podbiec do Sabu!

SU : Sabin na duże szanse na wygranie tamtego meczu .. A dlaczego ? Ponieważ ty w każdej chwili możesz się przypierdolić! Wali mnie to czy wejdziesz czy nie .. Zjadę was oby dwóch i wejdę na szczyt zdobywając ten pas .. Dziś się dowiem czy w tej walce będzie Sting , czy może Kennedy oraz czy Kurt czy może Jeff J! Nie ważne .. Dam z wami wszystkimi radę i zdobędę ten pas pokazując tej federaci kto tu jest najlepszy!
AS : Wiesz co .. Jesteś mocny tylko w gębie .. Może .. Zmierzymy się na następnym !MPACT Wrestling za 2 Tyg .. One vs One bez Sabina .. W stypulacji .. Steal Cage! Co ty na to ?
SU : Wiesz .. Akceptuję wyzwanie! Zniszczę cię czy tego chce czy nie .. Wpadniesz tylko w moje ręce ..
SN : Zara , zara! Ja oraz RVD też tu jesteśmy .. Wiecie MCMG że dziś macie walkę ?
AS : ?
SN : Myster O and . RVD vs. MCMG .. Z chęcią bym wystąpił ale wole walke o pretka do WH Championship!
AS : Doskonale!

Wszyscy schodzą ..

Backstage ..

Widzimy RVD stojącego i rozmawia z kimś.. Niestety tej osoby nie widzimy ponieważ jest za ścianą . Czyżby to Mr. O do walki z MCMG ? Przekonamy się nie długo!

2 # Cotender to WH Championship Title , Kurt Angel vs. Jeff Jarret . 3 out 2 Falls Match!

2/4 walki ..

1-0 Dla Angel'a

Enzugiri po czym Lariat by. Jeff i Angel na dechach! Jarret wstaje i tauntuje po czym kilka stompów na lewy bark po czym prosto na niego Leg Drop! Próba pinu .. Pkt. Dla Jeff'a! 1 , 2 i .. Nie! Jednak nie nie . Mamy Headlock Takedown! Jarret puszcza i kilka punchów w głowę Angel'a po czym Elbow Drop z klęczka . Jeff wstaje i kolejny Elbow Drop + Headlock Takedown! Jeff podnosi po woli Angel'a trzymając w dziwnym clutchu Headlock'a . Po chwili przerolowuje , jest za nim i mamy Sleeper Hold! Kurt po woli opada z sił . Sędzia ciągle obserwuje czy jest przytomny . Angel nagle zaczyna tupać nogą w matę i po chwili odpycha się od środka i biegnie z Jeff'em w stronę narożnika . Jeff ucieka przez co Angel uderza w narożnik . Angel wychodzi z narożnika i zmierza na środek wtedy Jeff wykonuje The Stroke ! I od razu pin! 1 ,2 i 3 !

1-1 ..

Jeff zadowolony chce jeszcze raz przypiąć, lecz cóż to! Morgan wbiega do sali! Podbiega do ringu i zagaduje sędzie przez co ten dolicza tylko do 2 .! Jeff zdenerwowany wstaję i wyzywa na Morgana który mu odpyskowuje, a za ten czas Kurt się podnosi i Roll - Up ! 1 ,2 i trz.. Nie! Shoulder Up! Obaj wstają i Jeff biegnie na Angel'a z Lariat'em lecz ten mija , łapie go za nogę i Ankle Lock! Pierwszy punkt Kurt zdobył przez Sub czy z drugim będzie tak samo! Jeff już nie wytrzymuje bo jego kostka jest już bardzo osłabiona, lecz się nie poddaje i póbuje zrobić fikołka do przodu przerzucając przez siebie Angela! Udaje sie . Kurt siedzi a Jeff odbija się od lin i biegnię w stronę Angel'a z Dropkickiem! Kurt przechwytuje nogę Jeff'a i wstaje . Ankle Lock! Jeff 4 sek. Po zapięciu powtarza rozgrywkę i fikołek do przodu . Angel na kolanach przed Jeff'em siedzącym . Jeff zakłada nogi na głowę Kurt'a i seria punchów w głowę, lecz tym samym czasem Angel atakuje pięściami uda Jeff'a i wynosi go pod Powerbomb ! Powerbomb + Ankle Lock! Jeff próbuje fikołka, lecz mu się nie udaje i odklepuje! Kurt schodzi z Morganem osłabiony ..

He Is Your Winner Of This Match! And 2 # Cotender to WH Title! Kurt Angel

Szatnia RVD!

Kelly Kelly z kamerzystą rozmawiają z RVD ..

KK : RVD .. Zara twoja walka czy ujawnisz nam chociaż jedną wskazówkę kim jest twój TT partner ?
RVD : Nie! Zara moja walka i się przekonacie! Obiecuje że dobrej zabawy nie zabraknie przy tym .
KK : Taa .. Masz zamiar zmiażdżyć MCMG ?
RVD : Zniszczyć ? Ja mam ich zamiar rozpierdolić i pokazać co potrafię!
KK : Ciekawe .. Dobrze musimy kończyć . MCMG już wchodzi ..
RVD : Masz racje .. Do zobaczenia .

RVD puszcza oczko i idzię w stronę wyjścia z sali .

Już na sali :

MCMG w ringu i nagle słychać theme RVD i wychodzi na rampe z mikrofonem :

RVD : Alex , Chris .. Dzisiejszym moim TT partnerem a waszym przeciwnikiem jest ..

Słychać theme Matt'a Morgan'a który wchodzi do sali! Obaj idą do ringu!

Podczas tej walki na BS Jeff Jarret gada z kamerzystą :

JJ : A żeby tak szlag wziął Morgana! Wszystko przez niego! Miałem już go w kieszeni! Ale pokażę mu co to jest zemsta na następnym !MPACT Wrestling ! I obiecuje że krwi nie zabraknie .

Jeff spogląda na TV i widzi Morgan'a przy boku RVD .. Jeff zdenerwowany przewraca stół z jedzeniem i zmierza w stronę sali .

Z powrotem na sali :

RVD & Matt Morgan vs. MCMG .. Normal Tag

2/4 walki ..

Clothesline na Sabin'ie i taunt . Morgan podnosi sabina i kopie go w brzuch po czym trzy łokcie w plecy oraz szybki kop w głowę . Sabin się wyprostował i Clothesline! Morgan czeka aż przeciwnik wstanie, gdy ten to zrobi to on go kopie w brzuch i łapie w Gutwrench Clutch . Sabin wyniesiony pod Gutwrench Powerbomb, lecz Sabin wykonuje salto i jest, za Mogan'em przez co widzimy potężny Dropkick! Matt odbity od lin wraca do Sabin'a i mamy kop w brzuch po czym Wrist Lock i padają na mate .. Sabin podnosi powoli w tym Clutchu Morgana i zmiana! Alex wchodzi do sali i kopie Superkick'iem Morgana w brzuch po czym Sabin kopie go Superkick'iem w brzuch a na koniec Double Superkick! Alex wykręca rękę Morgan'owi i przy okazji kopie go po żebrach po czym szybki Dropkick na liny i, gdy wraca potężny Wrist Lock przez co przeciwnik z Cluthem na ręce uderza twarzą o mate! Alex podnosi z tym Cluthem Morgana i próba Clothesline którą Matt mija !

W tym samym czasie do sali wchodzi Jarret!

Matt mija Cklothesline i kopie w brzuch Alex'a po czym odbija się od lin co są obok i wykonuje Carbon Footprint w bok głowy Shelley'a! I mamy przypięcie .. 1 ,2 i .. Jarret wchodzi na ring i zrzuca Morgan'a z Alex'a po czym okopuje Shelley'a!

He is your winner's by DQ! MCMG!

Jarret się obraca i dostaje Carbon Footprint ! Pada na mate .. Matt i RVD schodzą na BS!

---
Przerwa
---

Po przerwie na sali widzimy całe Immortal! Eric z mikrofonem a publika buczy ..

EB : Dziękuje , dziękuje wystarczy! To naprawdę zaszczyt że tak na mnie reagujecie ..

Eric lekko opuszcza głowę i kładzie rękę na sercu ..

EB : Ale ja tu nie po to! Ale dlatego aby wyzwać jeden TT z Fortune!

Aplaus ..

EB : Ehh .. Dokładnie AJ Styles'a oraz Daniels vs. Hardy Boyz o pasy TT na Fatal 4 Way! Co wy na to !?

Ciszy, lecz nagle theme AJ Styles'a i publika szaleje!

AS : Wyszedłem ja tu na salę z całego Fortune aby powiedzieć że przyjmujemy wyzywanie!

"No Chance"!

Vince McMahon wchodzi do sali!

VM : Stop , stop .. Nie ma szans! Chyba że zgodzisz się na warunek .. Jeżeli zgodzę się na tą walkę to na następne PPV żadne TT od cb. Nie będzie walczyć o pretka a zmierzy się z zwycięskim TT na RAW bo F4W .. Batista .. & John Cena! Akceptujesz ?

Wszyscy się zgadzają i ciemny ekran ...

The Pope & Brian Kendrick vs. Samoa Joe & Raven .. Normal TT to 1 and 2 # Cotender to X - Division Title !

Polega to na zasadzie że osoby z zwycięskiego Teamu staną się pretkami do pasa a przegrani zmierzą się przeciwko sobie na next gali o 3 # Pretka!

3/4 walki ...

Arm Drag by. Pope na Raven'ie! Pin .. 1 ,2 .. Shoulder Up! Papież zmienia się z Kendrickiem i obaj go podnoszą po czym Double Superkick + Clothesline i Brian przypina ... 1 ,2 .. Nie! Zmiana z The Pope i łapią go w DDT Clutch próba Double Suplex'u którą Raven kontruje i mamy na Brian'ie oraz Pope Double Suplex! Raven przypina D'Angelo .. 1 ,2 .. Shoulder Up! Raven podnosi Angelo w Headlock'u i zmiana z Samoa ! Łapią Angelo w Double DDT Clutch i mamy Double Suplex! Pope się podnosi i próba Atomic Drop'u, lecz nie udana bo Pope odpycha od siebie Samoe i próbuje wykonać Superkick, lecz ten mija i idzie za niego .. ! Pope się obraca i mamy CCS Enzugiri + pin! 1 , 2 i 3 !

He is your winner's! Samo'a Joe (1 # Cotender ) and Raven! ( 2 # Cotender ) !

Backstage przed ME!

Kelly zatrzymuje Sting'a i :

KK : Sting! Moge ?
SN : Proszę ..
KK : Jak się czujesz przed walką z Kenned'ym o pretka do pasa WHC ?
SN : Doskonale! Jestem w prost pewny wygranej! Wyjdę z klatki jako pierwszy lub przypnę ..!
KK : Niesamowite .. A myślisz tylko o wygranej przez pin , wyjscie z klatki czy także o wygranej przez Scorpion Death Lock ?
SN : Dziękuje .. O wszystkich a tera idę się rozgrzać ..
KK : Paa .. !

Nagle do Kelly podchodzi Ken Anderson ..

KA : Witaj!
KK : O ! Wywiadzik ?
KA : Nie! Ale mam pytanie .. Czemu podeszłaś do niego nie do mnie ? Jestem lepszy!
KK : No bo ..
KA : Nie przerywaj mi! A zresztą ..

Ken idzie się rozgrzać a Kelly patrzy z miną " WTF !"

Ekran ciemny i wracamy do walk :

3 # Cotender Match .. Sting vs. Kennedy .. Steal Cage Match!

Obaj panowie wchodzą do ringu .. Klatka się zniża .. Gong! Panowie wchodzą w klincz który wygrywa Sting wbijając Kennedy'ego w narożnik . Seria punchów i Sting się odsuwa .. Czyżby próba Stinger Splash .. ? Sting biegnie, lecz Kennedy przekłada nogi przez drugą line i Sting wykonuje Stinger Splash w pusty narożnik! Sting zamroczony a Ken wchodzi na narożnik i wspina się po klatce, lecz Sting się opamiętuje i wchodzi narożnik . Panowie zaczynają atakować się punchami . Po chwili Sting z rzuca z narożnika Ken'a i potężny Elbow Drop! Sting łapie za nogi Ken'a i próba Cattapult'y w narożnik! Ale co to ? Kennedy łapie się narożnika, gdy leci i wspina się po klatce! Sting chce zrzucić Ken'a, lecz ten kontruje i wykonuje Dropkick z narożnika! Sting na dechach a Ken przypina ..! 1 .. Shoulder Up! Ken podnosi Sting'a i Hangman's Neckbraker! Przypina .. 1 .. Shoulder Up! Kennedy wstaje i podbiega do lin i wchodzi po woli po klatce .. To chyba koniec .. Kennedy prawie na szyczycię, lecz cóż to Sting zrywa się z Maty i wchodzi szybko na trzecią line i przechwytuje przeciwnika w Inverted DDT Clutch! Mamy Scorpion Death Drop z trzeciej liny! + Pin! 1 ,2 i trz... Nie! Shoulder Up! Sting ma to wszystko gdzieś i wchodzi już jedną nogą na drugą line, lecz co to Kennedy łapie go za noge i ciągnie do siebie przez co Sting uderza szyją o trzecią linę! Sting chwilowo w innym świecie i Roll - Up by. Kennedy! 1 , 2 i tr... Nie! Shoulder Up! Kennedy i Sting leżą na macie .. Obaj powoli wstają .. Po jakimś czasie obaj są na nogach i podbiegają do siebie . Sting zadaję przeciwnikowi dwa punchy , a potem Kennedy mu dwa punchy i tak na zmianę .. W końcu za którymś razem Kennedy schyla się nad pięścią Sting'a i zadaje mu sześć punchów na żebra po czym cztery jeszcze w twarz przez co przesuwają się na środek ..! The Mic Check! Sting dostaje finisher ! Sting chwilowo nie przytomny a Kennedy czołga się do lin . Ken wchodzi na szczyt klatki i po chwili jest już na szczycie . Patrzy na dół za klatką i na dół w kaltce gdzie leży sting ... Po chwili Ken obraca się w stronę Sting'a i próba Kenton Bomb! Sting turla się pod line i Ken uderza o matę .. Sting czołga się po chwili i pin .. 1 ,2 i 3! Panowie zostają znoszeni z sali .. !

He Is Your Winner and 3# To WH Championship! The Icon Sting!

!MPACT Wrestlin schodzi z anteny !

Akt . Karta na F4W
TWA TT Championship .. Normal Match .
AJ Styles/Daniles ( Fortune ) vs. Hardy Boyz ( Immortal )
F4W .. United States Championship .. Normal Match .
Chris Masters vs. Wade Barrett vs. ?? vs. ??
F4W .. X - Division Championship .. Normal Match .
Samoa Joe vs. Raven vs. ?? vs. ??
F4W ... TWA WH Championship .. ??
Alex Shelley vs. Kurt Angel vs. Sting vs. ??
F4W .. RAW Championship .. ??
Sheamus vs. ?? vs. ?? vs. ??




Kliknij na sygne, aby ujrzeć KP!
http://s2.noelshack.com/uploads/images/16988898170277_signature_the_miz_02.png

Becaus I'am The Miz and I'am......AWESOME!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warofvillage.pun.pl www.graphic4you.pun.pl www.serwery-jailbreak.pun.pl www.sasiedzi.pun.pl www.bpkrakow.pun.pl