Wrestling Carrera

Wrestlin - Carrera - The Official Reactivation!


#1 2011-06-19 09:26:56

Miz

http://www.bankfotek.pl/image/1027833.jpeg

Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 120
Punktów :   
Ulubiony wrestler WWE oraz TNA :: WWE - Orton, TNA - Matt Hardy
Ulubiona Diva oraz Knockout :: Maria oraz Sky
Ulubione TT :: Hardy Boyz, MCMG, Beer Money
Ulubiona Federacja :: TNA
Ulubiony Feud ogółem wrestlingowy :: Matt-Edge,SCSA-Rock,Kane-Edge

!MPACT Wrestling Zone 3#


http://www.universalorlando.com/Images/IMPACT_logo_tcm13-21516.jpg
It's Time For The !MPACT Wrestling Zone #3!

Publika szaleje, komentatorzy już rozmawiają, a my słyszymy theme Matt'a Morgan'a, a ten z mikrofonem wchodzi i mówi :

MM : Jeff , Jeff .. Jeff .. Rozumiem! Chcesz zemsty bo dzięki mnie nie ma cie w składzie o pas WH Championshi .. No, ale i tak byś nie wygrał! Rozumiem że chcesz zemsty, lecz...

Wypowiedź Morgan'a przerywa Theme Jarret'a! Jarret bierze mikrofon i zmierzając w stronę ringu mówi :

JJ : Wiesz co Matt .. Masz rację! Chce zemsty ..

Jeff ściąga koszulkę i wchodzi już na jeden schodek ..

JJ : Tu i tera ...

Jeff w ringu ..

MM : Wiesz Jeff .. A nie lepiej w One vs One Matchu na F4W ?
JJ : No to byłoby ciekawe ..

Jeff się zastanawia i słyszymy I'am Back! Eric wchodzi z mikrofonem :

EB : Wiecie co ... Podoba mi się wasz pomysł na mecz no więc zmierzycie się przeciwko sobie na F4W, lecz dziś także wygrany wybiera stypulacje na F4W! No więc gong ..

2/4 walki

..Gutwrench Powerbomb by. Matt Morgan i pin .. 1 , 2 i trz.. Kickout! Potężny Powerbomb od Morgan'a, lecz Jeff nie odda wygranej . Matt stoi na nogach z Jeff'em trzymając go za włosy .. Sędzia zaczyna liczyć, a Morgan zadaje Jeff'owi Punch po czym puszcza jego włosy i Dicus Clothesline! Jeff na dechach pin .. 1 ,2 i trz.. Kickout! Jeff serio jest mocny . Morgan podnosi Jarret'a w Headlock'u i dusi przez dłuższy czas, lecz cóż to kilka punchów w żebra od Jeff dla Morgan'a po czym Jeff posyła Matt'a na liny . Matt wraca do Jeff'a i mamy Lariat! Matt na dechach, a Jeff lekko trzymając rękę na Morgan'ie przypina .. 1 , dw.. Kickout! Jeff podnosi powoli przeciwnika i kop w brzuch i maczuga w plecy po czym widzimy Irish Whipp na liny . Morgan przy Jeff'ie i mamy Dropkick i gdy stoi Arm Drag potem znów Arm Drag, a na koniec gdy Matt jest na nogach kolejny Irish Whipp na liny . Jeff wyskakuje pod Dropkick, lecz uderza w matę! Matt złapał się lin i gdy Jeff wstał za inkasował potężny Carbon Footprint i przypina .. 1 ,2 i 3!

He is your winner .. Matt Morrrrrrgan!

MM : Wow .. Było łatwiej niż myślałem .. No, ale przyznam że także jestem strasznie osłabiony po akcjach z zaskoczenia Jeff'a, lecz cóż mniejsza o to .. Na Fatal 4 Way zmierzymy się w stypulacji jaką jest No DQ Match!

Matt idzie na BS i mamy czarny ekran ..

Przechodzimy na Backstage, lecz przed tym promo :

Pojawia się czarny erkan, a na nim po chwili czerwone i duże "E" .. Ekran robi się ciemny .. Co to może znaczyć ?

Ekran znów normalny i widzimy na BS Pope który gada przez telefon . Po chwili do D'Angelo podchodzi jego przeciwnik Brian Kendrick . Brian Kendrick .

BK : Witaj Angelo ..

Brian siada po turecku przy D'Angelo , zamyka oczy i medytuje ..

DD : Dobrze ja kończę zadzwonię potem ..

D'angelo odkłada tel. I pyta się Brian'a :

DD : Co ty odpierdalasz tym razem ?!
BK : Chciałem zapytać jak się czujesz przed walką ..
DD : Już się czuje wygranym ..
BK : Wygranym .. ? Buhaha .. Bardzo zabawnę, aż łezka mi się zakręciła .. Chciałem ci powiedzieć  że nie ujrzysz siebie w karcie na F4W .. Przykro ci ?
DD : Nie wcale .. To tobie powinno być przykro ..

Słyszymy Spiker'a i Angelo idzie do sali ..

D'Angelo Dinero vs. Brian Kendrick - 3# To X-Division Championship

2/4 walki ..

..Irish Whipp w narożnik i D'Angelo uderza korpusem w narożnik . Brian podbiega do drugiej liny i wyskakuje z niej wykonując przeciwnikowi Springboard Enzugiri! Przeciwnik prawie leży w tym narożniku, a Brian siada przed nim i medytuje . Angelo się budzi i spogląda na Brian'a który ma zamknięte oczy . Brian otwiera oczy, a tu bum! Big Boot prosto w twarz! Brian pada na matę, a D'Angelo zaczyna atakować punchami głowę przeciwnika . Brian łapie się za twarz,a Pope się rozgląda i Elbow Drop prosto na głowe . Przeciwnik leży chwilowo nie przytomny i mamy pin .. 1 , 2 i ... Kickout! Brian budzi się, lecz widać po jego wyrazie twarz że nie wie gdzie jest . Pope wstaje i zaczyna od stopmu na głowę po czym Leg Drop . Pope - Taunt i podnosi przeciwnika, lecz Brian odpycha od siebie dłonie przeciwnika i wykonuje szybkie, lecz efektowne Enzugiri i obaj padają na mate! Obaj się powoli podnoszą, a jak już obaj są na nogach to Pope próbuje za atakować przeciwnika Clothesline, lecz ten mija i wykonuje Enzugiri! Pope powoli się podnosi, a Brian łapie go za włosy i ciągnie do góry na nogi . Trzy punchy i z rozłożonymi rękami robi kółeczko, lecz gdy już znów trafia przed D'Angelo otrzymuje Double Knne Facebreaker! D'Angelo przypina i 1 , 2 i 3 !

He is yout winner and a new 3# Cotender To X-Division Title .. D'Angelo Dinero!

Przechodzimy na BS i widzimy Ric'a Flair'a oraz Abyss'a ..

RF : Abyss .. Przy twoim narożniku stanę ja oraz Bull , Matt i Jeff ..
AS : No dobrze ..
RF : W każdej chwili mogą się wpierdolić ci z Fortune tylko po to, aby upokorzyć i zdominować Immortal!
AS : Takk .. Ale co tak nagle przejmujesz się Immortal ?
RF : Ahh .. Widze w was jeszcze nadzieję .. Wiesz ?
AS : Ciekawe.. No ja tam nie wiem .
RF : No więc! Dasz rade .. Twój przeciwnik jest mały ..!
AS : Ale sprytny .
RF : Taak .. Musze przyznać . Red ma doświadczenie, lecz to nie wszystko .. Aa .. No i spryt . Ty masz siłę i umiejętności więc masz dużą szansę na zdominowanie go i pokazanie Fortune na co nas stać! Ok ?
AS : Dobrze .. Abyss idzie do sali .

Sala :

Abyss vs. Amazing Red - Match For 4# Cotender To X-Division Title!

2/4 walki..

..Back Body Drop! Amazing uderza o matę i zwija się z bólu, a my przed walką widzieliśmy jak sędzia wyrzucił z sali Immortal . Amazing się podnosi, a Abyss się rozgląda czy w pobliżu nie ma Fortune . Abyss łapie przeciwnika za czaskę i rzuca nim o matę po czym jeszcze raz się się rozgląda i łapie przeciwnika za nogi . Abyss zaciąga Red'a pod narożnik i mamy katapulte, lecz Red nie uderzył w narożnik, a się złapał lin i stoi na drugiej linie . Abyss widząc co zrobił biegnię w stronę narożnika, lecz Red go przeskakuje, a Monster uderza w narożnik .  Abyss zwija się w narożniku, a Red wbija go w niego jeszcze bardziej za pomocą Dropkick'u! Abyss wychodzi z narożnika i obraca się, a tu Hurricanrana! Abyss ląduje na środku, a Red przypina .. 1 ,2 i kickout! W tym momencie do sali wchodzi Beer Money i zmierza w stronę ringu, lecz za nimi biegnie Matt oraz Jeff i zaskakują ich od tyłu po przed Double CLothesline . Sędzia wychodzi z ringu i próbuje zatrzymać bójkę, a w tym momencie z publiki wybiega Styles/Daniels i wchodzę do ringu . Okopują i atakują pięściami Abyss'a, a Red się przygląda, ale nie długo i klepie w ramię Styles'a . Styles się obraca, a tu Hurricanrana na liny i Styles trafia na drugą gdzie sobie wisi . Daniels wstaje, a Red wykonuje mu Dropkick w plecy i ten trafia na liny . Red odbija się od lin i wykonuje Styles'owi 718! Styles trafia na środek ringu . Red się rozgląda, a w tym momencie Abyss jest już na kolanach . Red wskakuje na ring i biegnie w stronę Daniels'a, a gdy przebiega obok Abyss'a , Abyss zrywa się na nogi i wykonuje Red'owi Black Hole Slam! Matt pokazuje sędzi ring, a ten wbiega do niego . Abyss kładzie rękę na Amazing'u i będzie pin . Sędzia widzi Daniels'a i nie liczy, lecz w tym momencie podbiega Matt i atakuje pięściami Daniels'a . Daniels leży okopywany przez Matt'a, a my mamy pin .. 1 , 2 i 3!

He Is Your Winner and a new 4# Cotender To X-Division Title! Abbyss!

Po walce widzimy jak Jeff okopuje Strom'a , lecz Robert nie siedzi bez czynie i wykonuje Hardy'emu Clothesline! Jeff na dechach i podbiega Matt zostawiając Daniels'a .. Matt atakuje punchami Robert'a i kop w brzuch i widzimy Twist Of Hate! Matt się podnosi, a tu Daniels powala go Dropkickiem! Strom kuca przy Robercie, a Daniels okopuje Matt'a! Storm i Daniels widza jak Abyss okopupuje Styles'a wykonując mu Black Hole Slam prosto na rozłożone krzesełko! Daniels i Storm wbiegają do ringu, a Abyss ucieka przez publike!

Hogan z stołu komentatorskiego bije brawa dla Abyss'a, a Storm oraz Daiels spoglądają na stojącego Abyss'a na trybunach .. Czarny ekran i ponownie te promo co wcześniej .

Na BS widzimy Abyss'a który odpoczywa .. Ric do niego podchodzi z Hardy'mi ..

RF : Brawo Abyss .. Świetnie rozegrana sytuacja . Jak narazie dominujemy nad nimi .
AB : Dokładnie .. Dzięki .
RF : Taa .. Ale tera zależy od Hardych czy wygramy na Fatal 4 Way czy nie ..

Podchodzi do nich Hogan oraz Eric ..

EB : Brawo! Daliśmy rade ..
HH : Taak .. Sądzę że dacie rade z Danielsem oraz Styles'em ..
EB : A potem tylko John Cena i Batista ..
HH : No właśnie ..
RF : To dla was nie problem prawda Matt .. ?
HH : Jeff ?
MH : Żaden ..
JH : Eh .. Damy rade .

Czarny ekran i wracamy do gali gdzie widzimy Sabu oraz Kelly ..

KK : Witaj Sabu .. Kilka pytań ..
SB : No pytaj ..
KK : Jak się czujesz przed walką ?
SB : Hah! Zadajesz każdemu to pytanie ..
KK : No co ? Jestem ciekawa ..
SB : Doskonale .. Dobrze nie mam czasu żegnaj ..

W tym momencie podbiega Eric do Sabu ..

EB : Witaj Sabu .. Przed chwilą był u mnie Alex i przypomniał mi że powiedziałeś Tyg. Temu że rozwalisz MCMG obu naraz .. I tak Alex podrzucił mi pomysł na nowy Main Event .. Na który nie możesz odmówić .. MCMG vs. Sabu .. One vs. Two .. Match For 4# Cotender To WH Championship . Ale nie zgodziłem się dokładnie bo on chciał Tornado, a ty też masz mieć jakieś szanse no więc oni grają na zmiany ..
SB : Ale ..
EB : Doskonale że się zgadzasz ..
SB : Kurwa!

Sabu poszedł do sali ..

Main Event : Sabu vs. MCMG - Two vs. One Handicapt Match - 4# Cotender Match To WH Championship!
( Jak MCMG wygra Sabin dostaje się do walki o pas WHC! )


Panowie już weszli i widzimy w ringu Sabin'a .. GONG! Panowie wchodzę w klincz i Sabu ma dużą przewagę, lecz Sabin go rozrywa i zadaje przeciwnikowi dwa punchy w twarz po czym cztery low kicki w lewe udo i trzy w prawe . Szybki Irish Whipp na liny, lecz gdy Sabu jest już przy Sabinie powala go po przez Shoulder Block! Sabin się podnosi i bum Shoulder Block! Sabin powoli się podnosi, a Sabu łapie go za czaszkę i powoli podnosi . Sabin odpycha od siebie ręce Sabu i wykonuje mu Enzugiri, aż ten trafił na liny . Sabu opiera się o liny, a Sabin na niego biegnię, lecz ten wystawia Big Boot'a na którego Sabin się nadziewa, a za nim padnie Sabu powala go po przez Clothesline! Sabu rozgląda się i pokazuje gest ręką, aby Sabin wstawał, a jak jest na kolanach to potężny Big Boot w bok głowy . Sabu podnosi Sabin'a i Irish Whipp w narożnik . Dwa punchy i wyrzuca go z narożnika po czym szybko wbiega na narożnik i próba na stojącym Sabinie .. Springboard Moonsault, lecz Sabin widząc to biegnie przed siebie do narożnika i łapie się go przez co Sabu go przeskakuje i uderza o mate . Sabu na kolanach trzyma się za kaltę, a Sabin zadaje mu sześć kicków w głowę! Sabu w innym świecie dostaje jeszcze Dropkick w szczękę! Sabu pada, a Sabin łapie go w Headlock i atakując łokciami jego plecy doprowadza go do narożnika . Zmiana! Sabu pada na matę bo Sabin go puścił i Chris wszedł na narożnik, a Alex staną przed Sabu . Sabu na nogach dostaje w plecy Springboard Dropkick by. Sabin Into Reverse STO By. Shelley! Pin .. 1 , 2 i trz..Kickout! Sabu odrywa bark, a Shelley zapina Headlock Takedown! Alex puszcza i podnosi Sabu . Punchy w twarz i Irish Whipp w narożnik .. Zmiana .. Alex odbija od lin Sabu po czym chce wykonać Inverted Atomic Drop, lecz Sabu wykonuje mu Big Boot! Sabin widząc co się wydarzyło biegnie na Sabu, a ten wykonuje mu Clothesline! Shelley się obraca i Clothesline za ring po czym Sabin się powoli podnosi i otrzymuje Big Boot'a! Przypływ adrenaliny u Sabu! Shelley wchodzi już na apron, ale dostaje Clothesline od Sabu i wypada za ring . Sabu rozgląda się i wchodzi na narożnik . Sabu na narożniku i wykonuje szybko Sabinowi Air Sabu! Pin.. 1 , 2 i 3!

He Is Your Winner and new 4# Cotender To WH Championship ..

Sabu arogancko się uśmiecha i schodzi na BS, a Shelley leży za ringiem, a Sabin wy ..

Czarny ekran i ..

Akt . Karta na F4W
No Title Match .. No DQ!
Jeff Jarret  vs. Matt Moragn
TWA TT Championship .. Normal Match .
AJ Styles/Daniles ( Fortune ) vs. Hardy Boyz ( Immortal )
F4W .. United States Championship .. Normal Match .
Chris Masters vs. Wade Barrett vs. Shade Gaspard vs. ??
F4W .. X - Division Championship .. Normal Match .
Samoa Joe vs. Raven vs. The Pope vs. Abyss
F4W ... TWA WH Championship .. ??
Alex Shelley vs. Kurt Angel vs. Sting vs. Sabu
F4W .. RAW Championship .. ??
Sheamus vs. Jack Swagger vs. ?? vs. ??



Kliknij na sygne, aby ujrzeć KP!
http://s2.noelshack.com/uploads/images/16988898170277_signature_the_miz_02.png

Becaus I'am The Miz and I'am......AWESOME!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.graphic4you.pun.pl www.serwery-jailbreak.pun.pl www.pocketmonsters.pun.pl www.bpkrakow.pun.pl www.sasiedzi.pun.pl