Wrestling Carrera

Wrestlin - Carrera - The Official Reactivation!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-06-18 21:42:49

Kane

http://www.bankfotek.pl/image/1027829.jpeg

Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 10
Punktów :   

WWH #1

Rozbrzmiewa theme World Wrestling Hardcore !!!!!

Paweł Domin: Czas rozpocząć pierwszą galę World Wrestling Harcore !
Dominik Stoncel: Masz rację ! To będzie bardzo ekscytująca gala.
P.D: Duża ilość fanów podkręca atmosferę.
D.S: Na pewno będzie to ciekawe widowisko, zawodnicy dużo ćwiczyli i na pewno nie dadzą nam się nudzić !
P.D: Tak jest! To będzie najbardziej harcorowe widowisko na świecie, nie możecie tego przegapić.
D.S: Przypomnijmy, że dzisiaj nie odbędzie się żadna walką w stypulacji normal match, wszystkie to walki bez zasad. Dozwolone będzie wszystko i spodziewamy się krwawych walk.
P.D: O ja już nie mogę się doczekać!
D.S: Pomoc medyczna już jest w gotowości. Spodziewam się poważnych kontuzji.
P.D: Wszystkie urządzenia widoczne są nam z naszego stanowiska i widzimy między innymi.: wiatraki, stoły, krzesła, szyby oraz drut kolczasty! Nie jestem wstanie wszystkiego wymienić.
D.S: Ja już rozkład walk znam i już mam swojego faworyta! *Stoncel wyciąga z pod stołu szalik z napisem " Sexxxy Eddy"  i wymachuje nim*.
P.D.: A więc poznajcie rozkład walk na dzisiaj !!!

[i]Kamera wskazuje na ekran i wyświetlają się walki



Sexxxy Eddy VS Adam Flash

B.J. Whitmer  VS  Drake Younger

B-Boy VS - Samichalin




D.S: Znacie już rozkład jazdy więc czas zacząć wyścig. Pierwszą walkę wygra Sexxxy Eddy !
P.D: Ojj ja nie był bym taki pewny Adam Flash to dobry i przebiegły zawodnik.
D.S: Eddy musi wygrać postawiłem na niego wypłatę!
P..D: Hehehehe. To czas zacząć walkę.




Rozbrzmiewa muzyka wejściowa Sexxy Eddy'ego idzie w stronę ringu jednak po chwili z Backstage wybiega jego rywal Adam Flash z kijem do Kendo!
Flash zaczyna atakować Eddy'ego kijem i już pojawiają się pierwsze siniaki na ciele. Eddy wrzucany jest przez Adama do ringu, a tam ułożone są szyby w narożnikach.  Eddy powoli się podnosi... oj szykuje nam się Irish Weep w narożnik!!! Jednak nie. kontra od Eddy'ego i to Flash ląduje do narożnika rozbijając szyby. Plecy Flasha są pokryte odłamkami szkła, Eddy nie zwalnia tempa bierze rozbieg i mamy Dropkick. Adam zostaje wgnieciony w narożnik, a odłamli szkła wbijają się głębiej. Adam zsuwa się z narożnika. Eddy szykuje kolejną akcję z pomocą stołu. Wnosi do ringu stół i rozkłada go na środku ringu. Eddy wykonuje taunt i właśnie rusza biodrami o.O . Zajęty swoim tańcem bioder, Adam Flash powoli się podnosi w ostatnim momencie jednak Eddy zauważa to i wyprowadza kilka Knee strike'ów w brzuch Flasha. Eddy wkłada swojego rywala na stół i wchodzi na narożnik. Szykuje się nam Moonsault jednak w ostatnim momencie mamy unik Flasha który zturluje się ze stołu a Eddy ląduje i rozwala swoim ciałem stół !!!! Teraz Adam Flash wchodzi na narożnik i... mamy Diving Leg Drop !
Pin 1...2....3 !!!! Zwycięzcą zostaje Adaaaaaam Flaaaaash !




P.D: Piękna walka za nami szybki zwrot akcji co o tym sądzisz Dominik ?
D.S: Oooo nieee, moja wypłata przepadła.
P.D W pierwszej walce o walce przesądziło szczęście, a co przesądzi w drugiej walce? Dowiemy się po krótkiej przerwie !





P.D:Witamy po przerwie, a zawodnicy z drugiej walki już są w ringu !


Zawodnicy w ringu groźnie na siebie patrzą oboje trzymają w ręku kij kendo. B.J. Whitmer decyduje się i to On pierwszy atakuje. Mocne uderzenia lądują na ciele Drake Youngera. Drrake powoli wstaje i otrzymuje jeszcze Big Boota. Drake zupełnie w świecie B.J'a, Whitmer podnosi Youngera kopie w brzuch i mamy DDT.
Drake Younger wyślizguje się z ringu po tym ataku, a B.J wychodzi za nim. Irish Weep i Drake ląduje na schodach ! Ałć. Oportunista podchodzi i bierze w swoje ręce wiatrak po czym wymierza kilka uderzeń, które  trafiają w głowę .  B.J. Whitmer co raz bardziej się rozkręca staję przy stalowych barierkach i oczekuję, aż rywal obróci się w jego stronę. Drake Younger obraca się i widzi co się święci, B.J rozpędzony z zamiarem wykonania Spear'a , jednak Drake w odpowiedniej chwili odsuwa się, a ten trafia w stalowe schody. Oszołomiony B.J nie wie co się dzieje, a Younger wykorzystuje to i wykonuje znienacka Back to back double underhook piledriver. Obaj zawodnicy są zakrwawieni jednak Drake wstaję pierwszy i wrzuca na ring Whitmera po czym on sam wchodzi. Drake rozbija na głowie jego przeciwnika wszystkie szyby po czym wynosi go na barki i wykonuje jeszcze Flapjack'a na rozbite szkło. Sam trochę ucierpiał jednak udaje mu się położyć rękę na swoim przeciwniku i mamy pin.
1....2....3. Zwycięzcą tej walki zostaje Draaaaaaakee Youngeeeer !!!



D.S: Kolejny krwawy pojedynek za nami, walka była niesamowita i trzymała w napięciu do ostatniej sekundy.
P.D: Zaiste, walka zmieniała się bardzo szybko i nie było można wyznaczyć zwycięzcę po ostatecznym gongu.
D.S: No ale to jeszcze nie koniec tej niesamowitej gali
P.D: Tak, jeszcze przed nami ostatnia walka. Czas zacząć walkę wieczoru, moim zdaniem znajdą się w niej dwóch bardzo dobrze wyszkolonych technicznie zawodników.
D.S: Ci kolesie wiedzą co to jest Hardcore i na pewno udowodnią nam to w tej walce.
P.D: A więc już nie przedłużajmy, czas ją zacząć.




Zawodnicy już na ringu, gotowi do walki wrzucane są przedmioty do ringu takie jak.: Śmietnik, stół, drabina, kij owinięty drutem kolczastym oraz gaśnica.
Oboje nie wiedzą co się dzieje i trochę z peszeni stoją w swoich narożnikach. Jednak po chwili zabrzmiał gong, a krawędzie ringu wypełnił ogień !
Już wszystko wiadomo to jest Inferno Match !!! Zawodnicy już wiedzą co mają robić i wchodzą w zwarcie Sami Callihan wygrywa je po czym wykonuje Headlock takedown. ma przewagę, szybko przechodzi do pozycji bocznej po czym zaczyna okładać swojego rywala gradem ciosów. Szybko wstaje i stompuje, zakończa tą akcję Elbow Drop'em,Sami Callihan próbuje powtórzyć tą akcję jednak B-Boy nie zostaję obojętny i odsuwa się. Szybko wstają oby dwoje i mamy Big Boot od B-Boya. Sami Callihan próbuje wstać ale szybko zostaje zaatakowany i otrzymuje Shinning Wizard. B-Boy podnosi swojego przeciwnika i próbuje wykonać Irish Weep jednak zostaje on skontrowany i to on leci w płomienie, poparzony Boy odbił się od lin a Sami Callihan wykorzystując to wykonuje powalający Clothesline.
B-Boy niesiony adrenaliną szybko wstaję a Calihan nie zwlekając kopię Boya w brzuch i DDT. Sami Szybko przechodzi do dalszego ataku i podnosi rywala po czym próbuje wykonać Running Powerslam jednak B-Boj wykazuje się sprytem przezchodzi za rywala i wykonuje Sitout reverse DDT i dokłada pin jednak zapomina, że to walka Inferno Match i tutaj trzeba wywalić przeciwnika za liny. Zdenerwowany wstaje bierze kij owinięty drutem kolczastym i zaczyna szorować po ciele Calihana, następnie wyrzuca kij bierze pokrywkę od śmietnika nakłada na twarz i zaczyna ją stompować. Furia B-Boya zaczyna wzrastać i rozkłada drabinę. Jednak przewraca ją wsadza pomiędzy ją Calihana i zaczyna zaciskać drabinę na ciele rywala. Zamyka drabinę i na nią wykonuje Double foot stomp zaciskając w niej Sami'ego Calihana. Dużo krwi na ringu B-Boy podnosi na barki przeciwnika przechodzi blisko lin i mamy Go 2 Sleep ( przeciwnik ledwo stoi) i B-Boy dokańcza swoją wygraną Dropkickiem, którym wywala Calihana z ringu . *GONG*
Zwycięzcą zostaje B-Boooooooy !!!!!




P.D: WOOOW, co za walka, w niektórych momentach miałem aż dreszcze!
D.S: To prawda, była to najbardziej drastyczna walka.
P.D: Najlepsza, a zarazem ostatnia walka na pierwszej gali World Wrestling Hardcore.
D.S: Niestety wszystko co dobre szybko się kończy.
P.D: Dobrze powiedziane, jednak to nie ostatnia gala i zapraszamy na następne.
D.S: Dziękujemy za uwagę, komentowali dla państwa Dominik Stoncel
P.D: Oraz Paweł Domin, Dobranoc !!!





Jest to moja pierwsza gala w bookingu, proszę o komentarze.

Ostatnio edytowany przez Kane (2011-06-19 00:06:34)


http://www.gifsoup.com/view/327084/kane-o.gif

Jeśli chcesz zobaczyć moje KP, kliknij na Gif.

Offline

 

#2 2011-06-19 22:36:41

Alberto Del Rio

http://www.bankfotek.pl/image/1027828.jpeg

Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 23
Punktów :   
Ulubiony wrestler WWE oraz TNA :: Randy Orton, Miz, Jeff Hardy
Ulubiona Diva oraz Knockout :: Kelly Kelly, Velvet Sky
Ulubione TT :: Rated RKO
Ulubiona Federacja :: WWE
Ulubiony Feud ogółem wrestlingowy :: Edge - Kane

Re: WWH #1

Hmm... Nie jestem może jakimś wielkim znawcą ale według mnie to wyszło Ci całkiem fajnie, powiem tak : Ćwicz dalej ; )


http://img716.imageshack.us/img716/2276/1signature.jpg

Kliknij w sygnaturkę wyżej, a zobaczysz moje KP

Offline

 

#3 2011-06-21 17:46:51

Miz

http://www.bankfotek.pl/image/1027833.jpeg

Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 120
Punktów :   
Ulubiony wrestler WWE oraz TNA :: WWE - Orton, TNA - Matt Hardy
Ulubiona Diva oraz Knockout :: Maria oraz Sky
Ulubione TT :: Hardy Boyz, MCMG, Beer Money
Ulubiona Federacja :: TNA
Ulubiony Feud ogółem wrestlingowy :: Matt-Edge,SCSA-Rock,Kane-Edge

Re: WWH #1

Ehh .. Powiem wprost . Nie lubie jak ktoś w taki sposób pisze diary co daje ci - 1 do oceny .. Druga rzecz co na gali robi  " najzabawniejsza reklama " ? To jest nie potrzebne i nie potrzebne miejsce zajmuje ten filmik co daje kolejny pkt. Do tyłu . Nie wiem czemu, ale nie chce się czytać, gdyż to wszystko jest takie .. Oczo Jebne . - 1 Kolejny pkt . No, ale walki są w sumie dobrze napisane no i + 1 pkt . Za to że są za krótkie już nie będe odejmował no więc weź pod uwagę to co napisałem i po ćwicz, a zwłaszcza rób gale w normalnym kolorze i pisz dłuższe walki, a tak to moja ocena to 9/10!



Kliknij na sygne, aby ujrzeć KP!
http://s2.noelshack.com/uploads/images/16988898170277_signature_the_miz_02.png

Becaus I'am The Miz and I'am......AWESOME!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.100procentpunx.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl www.avatar2009.pun.pl www.gwardiasqd.pun.pl www.adapciak.pun.pl